כפפות טקטיות

על פי סדר
לכל עמוד
כפפות לוחם צבע זית BLACKEAGLE
מחיר רגיל ‏79.00 ₪ מחיר מיוחד ‏56.00 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏39.20 ₪
כפפות טקטיות צבע שחור
מחיר רגיל ‏139.00 ₪ המחיר הנמוך ביותר ‏99.00 ₪
 חולצה טקטית ירוקה
מחיר רגיל ‏199.00 ₪ המחיר הנמוך ביותר ‏139.00 ₪
 מכנס טקטי ירוק
מחיר רגיל ‏299.00 ₪ המחיר הנמוך ביותר ‏199.00 ₪
כפפות טקטיות צבע זית
מחיר רגיל ‏139.00 ₪ המחיר הנמוך ביותר ‏99.00 ₪
על פי סדר
לכל עמוד

כפפות טקטיות

 

אנו גאים להציע ציוד טקטי איכותי, שמשפר את האפקטיביות והבטיחות של חיילים וחיילות באימונים, בפעולות מבצעיות ובשדה הקרב. כאן תמצאו כפפות טקטיות משלל סוגים - כמו כפפות מכאניקה - וגם מדים טקטיים למכירה וציוד תואם.

 

אבל קודם - למה בעצם זה כל כך חשוב?

 

מהו ציוד טקטי?

למטרות טקטיות נדרש ביגוד טקטי, שמטרתו לספק צרכים של כוחות ביטחון, חילוץ והצלה. בגדים אלה צריכים להיות קודם כל נוחים, על מנת לאפשר תנועה בלתי מוגבלת בזמן אמת. מעבר לזה, עליהם להיות עמידים בפני תנאי מזג אוויר שונים ולהחזיק מעמד זמן רב.

יש הרבה סוגים של ביגוד כזה, החל מחגורה, דרך כובע טקטי ועד חולצות ומכנסיים.

 

 

מהן כפפות טקטיות?

כפפות טקטיות הן כפפות צבאיות מיוחדות, שמיועדות לספק הגנה ופונקציונליות בתנאים של סיכון גבוה או תובענות פיזית. במקרים מסוימים, עשויה להיות להן חשיבות לא פחות גבוהה מאשר קסדה טקטית צבאית לראש.

כפפות אלו מתוכננות במיוחד עבור אנשים שזקוקים להגנה נוספת וגמישות בעת ביצוע תפקידם. הן עשויות מחומרים איכותיים המספקים עמידות בפני בלאי.

בנוסף לכפפות טקטיות שמכסות את הידיים לגמרי, אנו מציעים גם כפפות טקטיות 3 אצבעות (חצי). כפפות אלו מתאימות למצבים שדורשים מיומנות וגמישות רבה יותר, תוך הגנה על החלקים הקריטיים ביותר בידיים. האגודל.

למרות שהן לא מכסות הכל, כפפות חצי מגיעות עם כל היתרונות ומאפשרות לטפל בציוד קטן ועדין או לבצע משימות הדורשות רמת דיוק גבוהה מאוד.

 

 

היתרונות של כפפות טקטיות

כפפות טקטיות מציעות מגוון יתרונות שהופכים אותן לציוד חיוני עבור חיילים וחיילות.

ראשית, הן מספקות הגנה לידיים ולאצבעות, שהם חלקים פגיעים אוד במצבי לחימה. הן מגנות מפני חתכים, שריטות ופציעות אחרות שעלולות להתרחש בעת טיפול בנשק ומצבים אחרים.

שנית, כפפות טקטיות מציעות אחיזה טובה יותר וזריזות משופרת, מה שמאפשר לחיילים לתפקד בצורה יותר מדויקת. הן עשויות מחומרים ששומרים על הידיים גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים, כולל בתנאים רטובים או חלקלקים..

במצבי לחימה ולחץ, כל שנייה חשובה, והיכולת לבצע משימות במהירות וביעילות יכולה לעשות הבדל משמעותי בתוצאת.

העיצוב של כפפות טקטיות מספק טווח תנועה גדול יותר בכף היד. כלומר, חיילים יכולים לבצע משימות כמו התאמת הציוד שלהם, הפעלת מכשיר קשר או מתן עזרה ראשונה מבלי להסיר את הכפפות.

לבסוף כפפות טקטיות מגיעות בצבעים מבצעיים. אתם יכולים להתאים חולצה טקטית צבאית ירוקה אל כפפות ירוקות או לפחות כפפות שחורות.

 

 

כפפות טקטיות לצבא באתר הסיירת

כפפות לצבא נדרשות לא רק בחורף, אלא בשלל מצבים. כדי להיות מוכנים, כדאי לבחור כפפיות טקטיות חצי או כפפות מלאות מתוך הקטלוג הנרחב שלנו.

אנחנו מציעים כפפות באיכות גבוהה מאוד, וכן בגדים אחרים כמו מכנס טקטי צבאי ירוק או חולצה טקטית שחורה.