רשימת גיוס

רשימת ציוד לגיוס

 

אם אתם מחפשים רשימת גיוס מקיפה, הגעתם למקום הנכון. הכנו רשימת ציוד לצבא שנועדה לעזור לחיילי וחיילות צה"ל להגיע מוכנים יותר ליום הגיוס. בזכות הניסיון שצברנו במכירת ציוד צבאי לחיילים (אישי וטקטי), הרכבנו רשימת ציוד לגיוס עם כל מה שתצטרכו כדי להתחיל את השירות שלכם ברגל ימין.

 

למה אתם צריכים רשימה לגיוס?

אנחנו יודעים כמה זה מרגש ומלחיץ להתחיל את השירות הצבאי שלכם, ולעתים קרובות, רגשות אלה עלולים להפריע לכם להתארגן היטב. אם תיצמדו לרשימה מסודרת, תוכלו להיות בטוחים שאתם לא שוכחים שום דבר חיוני ולהבטיח שיש לכם את כל הציוד הדרוש לתקופת השירות הראשונה, ומעבר לכך.

 

 

מה חשוב לדעת על הרשימה?

הרשימה כוללת ציוד לחייל המתגייס וחיילת המתגייסת. היא מחולקת למספר סעיפים (הלבשה, ביגוד מסוגים שונים, מוצרי היגיינה וכו'). מומלץ לעבור על כל חלקי הרשימה, על מנת לוודא שחשבתם על הכל. בזכות רשימת גיוס כזו, יהיה לכם שקט נפשי כל הדרך לבקו"ם וממנו לבסיס הטירונים.

ביום הגיוס שלכם תקבלו פריטים מסוימים מצה"ל. פריטים אלה כוללים מדים, נעליים, מוצרי טיפוח בסיסיים ועוד. עם זאת, ישנם פריטים חיוניים רבים אחרים שלא תקבלו, ותצטרכו להביא איתכם.

הרשימה לוקחת את כל זה בחשבון, כך שאתם לא צריכים להתבלט יותר מדי.

 

 

מה אתם צריכים להביא ביום הגיוס שלכם?

הנה רק כמה מהדברים שתמצאו במסגרת רשימת גיוס של הסיירת:

מסמכים - עליכם להגיע עם צו הגיוס, תעודת זהות, רישיון נהיגה בתוקף ופרטי חשבון הבנק שלכם.

ביגוד - ודאו שיש לכם ביגוד מתאים לעונה, כולל גרביים, תחתונים וגופיות. את כל הפרטים אתם יכולים לקנות אצלנו, חלקם באמצעות כרטיס כוכבים צהל ובהנחה. כלומר, אתם לא צריכים לדאוג אם הגעתם ליום הגיוס ללא חלק מהפריטים, כי תמיד אפשר להשלים את החסר.

פריטי היגיינה אישית - משחת שיניים, שמפו, סבון, דאודורנט וכיוצא בזה.

מצעים - חיוני להביא סדינים, ציפית וכרית משלכם. פריטים אלה יעזרו לכם לישון טוב בלילה, וזה חיוני לרווחתכם הכללית.

שעון - שעון יד הוא פריט חיוני בטירונות ובצבא בכלל, בשל הצורך לעמוד בזמנים.

תרופות - הביאו כל תרופה נחוצה לכם, כולל מרשמים אם התרופות מצריכות אותם.

ציוד אישי - לפעמים הפריטים הכי קטנים עושים הבדל גדול מאוד. הגיעו ליום הגיוס עם מנעולים, סוללות, שפצורים וכל מה שנמצא ברשימה.

חשוב לציין שקיימים הבדלים מסוימים בתוך רשימת ציוד לצבא בין פריטים לחיילים ולחיילות. בין השאר, חיילות עשויות להצטרך פריטים נוספים כגון גומיות לשיער ומוצרי היגיינה נשית. אל דאגה, ברשימה הכל ברור ומובן.

 

 

קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את היום בצורה רגועה

·         תבדקו באמצעות הרשימה שקניתם/השגתם הכל, ותוודאו זאת שוב ביום שלפני הגיוס שלכם.

·         תארזו את התיק שלכם (גם לגבי התיק יש מידע ברשימה) בצורה מאורגנת, כך שתוכלו לגשת לדברים חשובים במהירות.

·         תקפידו לנוח מספיק בימים שלפני הגיוס, ובעיקר בלילה שלפני.

·         תקומו מוקדם ביום הגיוס, כדי לאפשר לעצמכם מספיק זמן להכנות של הרגע האחרון.

 

ציוד לגיוס באתר הסיירת

לסיכום, רשימת ציוד לגיוס שלנו תסייע לכם להיות מוכנים יותר לשירות הצבאי שלכם. אנו מבינים את החשיבות של ציוד איכותי ומתאים עבור התחלה מוצלחת בצבא.

אל תשכחו להשתמש בכרטיס הכוכבים שלכם לרכישת כל פריט נוסף שתצטרכו. את כל הדברים תוכלו למצוא אצלנו, במחירים הנוחים ביותר ועם שירות יוצא מהכלל. לצד ציוד לצבא, הקטלוג שלנו כולל גם ציוד קמפינג ומחנאות מקצועי שיכול להיות רלבנטי עבורכם.

שיהיה לכם בהצלחה!