ציליות חוף ושמשיות לים - גזיבו

על פי סדר
לכל עמוד
חזור גזיבו להצללה בגודל 2.4 מטר בצבע לבן CAMPTOWN
מחיר רגיל ‏169.00 ₪ מחיר מיוחד ‏159.00 ₪
רשת צל שחורה חגור
מחיר רגיל ‏440.00 ₪ מחיר מיוחד ‏350.00 ₪
שמשיה 1.8 מ' CAMPTOWN דגם BASIC
מחיר רגיל ‏89.00 ₪ מחיר מיוחד ‏40.00 ₪
צליית חוף UPF 50+  3*3
מחיר רגיל ‏359.00 ₪ מחיר מיוחד ‏279.00 ₪
שמשיה מלבנית
מחיר רגיל ‏119.00 ₪ מחיר מיוחד ‏89.00 ₪
צליית חוף UPF 50+  2.1*2.0
מחיר רגיל ‏359.00 ₪ מחיר מיוחד ‏249.00 ₪
על פי סדר
לכל עמוד

ציוד הצללה – גזיבו לים

שמשיות חוף מאז ומתמיד היו פריט חובה, עבור אנשים שאוהבים לבלות בחוף הים. אין הרבה דברים יותר מהנים מבילוי בחופים בישראל, בעיקר בימים החמים של קיץ, אבל הרבה יותר נעים לעשות את זה עם צל. בסיירת תמצאו את השמשיות היעילות, הנוחות והמתקדמות ביותר.

 

מזה גזיבו מתקפל לים?

גזיבו הוא מעין שמשיה מלבנית גדולה וגבוהה, אשר מכסה שטח רחב. באמצעות גזיבו, אפשר להקים מחנה של ממש בים. אתם יכולים להשתזף תחתיו, לשחק מטקות או שש בש, להקים אוהלים, לעשות על האש או כל פעילות אחרת שאתם אוהבים. גזיבו מתקפל לים הוא לא רק ציליית חוף יעילה, היא גם נפתחת ומורכבת ברגע וללא מאמץ, וקל מאוד לקחת אותה לים או לכל מקום אחר בו אתם צריכים צל.

 

האם יש גזיבו נגד גשם?

כאשר מדברים על היתרונות של גזיבו חוף בישראל, באופן טבעי מזכירים ראשית את היכולת שלו להגן מפני השמש, אבל למעשה הוא מספק הגנה גם מפני תנאי מזג אוויר אחרים. גזיבו מלבני נשאר יציב גם כאשר נושבת רוח חזקה. כמו כן, אם אתם אוהבים ללכת לים לא רק בקיץ, ואפילו בעונת הגשמים, אתם יכולים לבחור גזיבו מחומר דוחה מים, שישמור עליכם יבשים.

 

למה חשוב לבחור שמשיה איכותית לים?

שמשיות לים הופכות את כל החוויה לנעימה יותר, אבל החשיבות שלהן משמעותית הרבה יותר מזה. אלה כל היתרונות של ציוד הצללה איכותי:

·         הגנה מפני קרני UV - שמשיה, גזיבו או צילייה לא נועדו להחליף קרם הגנה, אבל הן בהחלט מספקות הגנה נוספת. כמובן שאין דבר חשוב יותר, מאשר לשמור על הבריאות של עצמכם ושל הילדים שלכם.

·         מניעת נזקי שמש של בגדים, מגבות ופריטים אחרים - כאשר משאירים חפצים במגע ישיר ומתמשך לקרני שמש, הם עלולים להינזק. הצבע של בגדים ומגבות עלול להיפגע, חפצים מפלסטיק יכולים להיסדק וכו'.

·         שמירה על אוכל לאורך זמן רב יותר - על מנת לשמור על האוכל שלכם שלא יתקלקל, אתם צריכים צידנית. איתה או בלעדיה, כמובן שכדאי לדאוג כי האוכל יהיה בצל, כדי שיישאר תקין במשך כמה שיותר זמן.

·         שמירה על מים קרים - לא כולם אוהבים לשתות מים קפואים, שנשמרו בתוך צידנית. במקום זה, אתם יכולים לשמור בקבוקי מים מתחת למקור הצללה, וכך לשמור על הטמפרטורה שלו מתאימה לשתייה לאורך זמן.

·         מניעת התייבשות - התייבשות היא סכנה גדולה בחוף הים. הדרך הכי טובה להתמודד עם זה, היא באמצעות שתיית מים, אבל גם הפחתת החום מסייעת.

·         הגברת הפרטיות שלכם - כשאתם מתכננים יום בחוף הים, אתם אולי מקווים לסביבה מבודדת ושקטה, אבל לרוב המציאות רחוקה מכך. אם אתם רוצים לייצר תחושה של פרטיות, אינטימיות או משפחתיות, אתם יכולים לבחור צילייה עם "קיר" צדדי.