ערסלים

על פי סדר
לכל עמוד
GN ULTRA LIGHT ערסל זוגי בד מצנח עם ערכת רצועות טבעת לתליה
מחיר רגיל ‏169.00 ₪ מחיר מיוחד ‏149.00 ₪
ערסל בד ירוק מצנח עם ערכת רצועות טבעת לתליה GN ULTRA LIGHT GO NATURE
מחיר רגיל ‏169.00 ₪ מחיר מיוחד ‏119.00 ₪
ערסל זוגי 140/210 ס"מ מסדרת ערסלי JUMBO
מחיר רגיל ‏139.00 ₪ מחיר מיוחד ‏109.00 ₪
ערסל זוגי מידות 1.4/2 מטר לתלייה מושלם לפינוק בגינה של CAMPTOWN
מחיר רגיל ‏129.00 ₪ מחיר מיוחד ‏99.00 ₪
ערסל יחיד – קופה קבנה
המחיר הנמוך ביותר ‏79.00 ₪
ערסל שכיבה יחיד מבד מצנח קל משקל
מחיר רגיל ‏79.00 ₪ מחיר מיוחד ‏64.00 ₪
ערסל MOON 1.0
ערסל ישיבה יחיד KRABI מעוצב מחבלים איכותיים בצבע לבן של CAMPTOWN
מחיר רגיל ‏149.00 ₪ מחיר מיוחד ‏99.00 ₪
ערסל יחיד – קופה קבנה
מחיר רגיל ‏99.00 ₪ מחיר מיוחד ‏79.00 ₪
ערסל זוגי – קופה קבנה זוגי
מחיר רגיל ‏165.00 ₪ מחיר מיוחד ‏128.00 ₪
על פי סדר
לכל עמוד

ערסלים

האם יש משהו מרגיע או מענג יותר מרביצה על ערסל בגינה, בטבע או בים? אפשר לקרוא ספר, לשמוע מוזיקה לנמנם, להתנדנד קלות מצד לצד ולהאזין לצלילים מהסביבה, כמו ציוץ ציפורים, רשרוש עלים או גלים שנשטפים אל החוף. לא משנה מה תבחרו לעשות - יותר כיף לעשות את זה על ערסלים.

שימו לב שבבחירת ערסל לגינה מחיר הוא לא הפקטור היחיד. מה עוד כדאי לקחת בחשבון? הכנו לכם מדריך קצר לבחירת ערסלים, על פי הצרכים וההעדפות שלכם.

 

מיקום הערסל

איפה אתם מתכוונים למקם את הערסל החדש שלכם? אם אתם צריכים ערסל לטיולים או ערסל לשטח קשה לדעת מראש, אבל לפני רכישת ערסלי גינה צריך לוודא שיש לכם מספיק מקום. האם יש לכם עצים במרחק מתאים זה מזה, או פתרון טוב אחר לתליית ערסל? האם יש בגינה מספיק מרחב ליצירת תחושה של פרטיות בשימוש בערבל? האם יש בגינה מספיק צל?

בבחירת ערסל שטח מומלץ לחשוב על הדברים הקטנים. למשל, כמובן שלא תרצו לשכב על ערסל בחושך, אז חשוב לדאוג גם לקיומה של תאורה לשטח במקביל.

 

בחירת ערסל לפי גודל

בהתאם לייעוד העיקרי שלו, כדאי לשים לב שאתם בוחרים ערסל בגודל מתאים, שיכול לשאת את כמות המשקל שאתם צריכים. שימו לב למידות האורך והרוחב, ולמגבלת המשקל, לא משנה אם זה ערסל ישיבה יחיד או ערסל שכיבה זוגי גדול.

איך בוחרים בין ערסלים שמיועדים לאדם אחד, לבין ערסלים זוגיים שמיועדים לשניים? אם יש לכם מספיק מקום, תמיד כדאי לבחור ערסל כמה שיותר גדול, אבל בעיקרון כדאי לחשוב מראש מי יהיה, תהיה או יהיו המשתמשים העיקריים. גם ערסל יחיד יכול להיות נוח מאוד, ולספק הזדמנות ליהנות מקצת שקט שלכם עם עצמכם. כמובן שלרכישת ערסל זוגי מחיר יותר גבוה.

 

ערסל טיולים או ערסל ים? תכונות בהתאם לצרכים שלכם

גם בהיבט הזה, עליכם קודם כל לדעת היכן תשתמשו בערסל שלכם. אם אתם רוצים ערסל טיולים או ערסל ים שתצטרכו לסחוב ממקום למקום, כדאי לבחור ערסל קל משקל ומחומרים איכותיים, שיעמדו בכל תנאי מזג האוויר.

כמו אוהל פתיחה מהירה שמיועד להקל עליכם בשטח, כך גם ערסל לשטח כדאי לבחור בחוכמה ועם מאפיינים מתאימים. מצד שני, ערסלים שמיועדים לגינה הפרטית שלכם לא יזוזו כנראה למיקום אחר לאחר התלייה, ולכן יכולים גם להיות כבדים.

כמובן שיש גם שיקולי עיצוב, בהתאם לשימוש המיועד וגם לטעם האישי שלכם. אתם יכולים לקנות ערסל לבן או ערסל צבעוני - המגוון גדול מאוד.

לסיום, האם אתם רוצים לשכב או לשבת על הערסל? אם האפשרות השנייה נשמעת לכם יותר כיפית, או מתאימה בשל שיקולי מרחב, ערסל alien יכול להתאים לכם מאוד.

 

ערסלים מיוחדים באתר הסיירת

באתר הסיירת, לכל ערסל מחיר נוח כמעט כמו הערסל עצמו. מחפשים ארסלים או סוגי אחרים של ציוד מחנאות וקמפינג לעצמכם או כמתנה? הגעתם למקום הנכון.