חם צוואר וכובעים

על פי סדר
לכל עמוד
חם צוואר שחור זית דו צדדי פליז X-DREAM
‏25.00 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏17.50 ₪
4 גרבי צמר מרינו + כובע פליז ב99 שח
המחיר הנמוך ביותר ‏141.00 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏98.70 ₪
כובע גרב
‏36.00 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏25.20 ₪
כובע נגד רוח FLEECE WINDPROOF GO NATURE
המחיר הנמוך ביותר ‏36.00 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏25.20 ₪
כובע פרווה + חם צוואר פרווה RED LINE
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏48.30 ₪
חם צוואר שחור
‏25.00 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏17.50 ₪
כיסוי פנים טקטי
‏99.00 ₪
על פי סדר
לכל עמוד

חם צוואר וכובעים

קור עשוי להיות לא רק מטריד ולא נעים, אלא סכנה ממשית, בעיקר בצבא ובתנאי שטח. כדי להגן על עצמכם, אתם צריכים ביגוד תרמי לחיילים וציוד חורף. אחד הדברים הכי חשובים, הוא לשמור על אזור הפנים - הראש, האוזניים והצוואר.

לכן, חם צוואר בצבא הוא פריט שאסור לוותר עליו. כמו כן, יש כובעים לחיילים שיכולים לסייע בחודשי החורף הקשים.

 

 

איך בוחרים כובע של חייל לחורף?

את הפתרונות אפשר לחלק לשלושה סוגים, שכולם מספקים רמה מסוימת שהגנה מפני הקור:

כובע גרב צבאי - עדיף מפליז, מכסה את הראש והאוזניים.

מחממי צוואר - מיוצרים מבד קל משקל, נושם ומאוד גמיש, שמספק בידוד מעולה ומכסה את הצוואר ולעיתים גם את האוזניים.

כיסוי פנים - פתרון משולב, שמספק כיסוי לכל חלקי הפנים. כיסויים אלה עשויים מבד מנדף זיעה ונושם, והם יכולים להתקפל ולשמש בתור צעיפים.

 

 

למה חשוב לשמור על האוזניים?

בדיוק כמו שחשוב להרחיק קור מכפות הרגליים שלכם, בעזרת גרביים תרמיות איכותיות, כך חשוב לנהוג באותה צורה באוזניים שלכם. אוזניים עשויות בעיקר מסחוס, כלומר אין להם בידוד משמעותי משומן או שריר, בניגוד לחלקים אחרים בגוף. כלומר, הן רגישות מאוד לקור ולעיתים קרובות הן האיברים הראשונים בגוף שחשים ירידה בטמפרטורות.

למעשה, בתוך דקות ספורות מהחשיפה לקור, האוזניים כבר חשות אותו בצורה קיצונית וגורמות לאי נוחות. מזג האוויר הקר מוביל לזרימת דם איטית, והעצבים הלא מוגנים בתעלת האוזן יוצרים דחפי כאב כדי להודיע ​​לכם על הכנה פוטנציאלית.

למעשה, שהייה בחוץ בקור ללא הגנה מספקת עלולה לסכן את השמיעה שלכם. אמנם מזג אוויר קר אינו קשור ישירות לאובדן שמיעה, אך חשיפה ממושכת וכרונית לטמפרטורות נמוכות עלולה להוביל לשינויים ביולוגיים המגבירים את הסיכון.

כדי להגן על עצמו מהקור, הגוף שלכם יגביר את צמיחת העצם באוזן (במיוחד בתעלה). תסמונת זו מזיקה לבריאות האוזניים ולשמיעה מכיוון שהצמיחה מצרה את התעלה, מה שמקשה על ניקוז מים, שעוות האוזניים ולכלוך. כל זה מזמין זיהומים מסוכנים, שעלולים להשפיע על השמיעה.

 

 

למה חשוב לשמור על הצוואר?

לאוויר קר עשויה להיות השפעה על רקמת הצוואר והכתף.  כאשר הטמפרטורות יורדות השרירים שלכם מתכווצים על מנת להתמודד עם איבוד החום בזרועות, בצוואר, בכתפיים וכו', במטרה לשמור על טמפרטורת ליבת הגוף לאיברים חיוניים.

חוסר תנועה במזג אוויר קר גורם לנוקשות מפרקים ולירידה בגמישות השרירים. לכן, בחורף הסבירות לכאבי צוואר עולה, ויש לשמור עליו היטב.

 

 

חם צוואר וכובעים באתר הסיירת

חשוב לנו לדאוג לחיילים, ובחורף הדאגה שלנו מתגברת. אנחנו שמחים לסייע עם מגוון ציוד חורף רחב ואיכותי, במחירים ללא תחרות ועם שירות חם ואוהב. לצד חם צוואר וכובעים, תמצאו אצלנו מעיל סופטשיל צבאי מפנק, בגדים תרמיים מכל הסוגים לחיילים וחיילות וכל מה שאתם צריכים.