מדים לצבא

מדים לצבא
על פי סדר
לכל עמוד
מכנס מדי ב בצבע זית דגם צנחנים - מדים צבאיים
המחיר הנמוך ביותר ‏241.00 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏168.70 ₪
ערכת תפירה לחייל
‏27.00 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏18.90 ₪
סט מדי ב בצבע זית - מכנס וחולצה מדים צבאיים
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏248.50 ₪
חולצת מדי ב בצבע זית - מדים צבאיים
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏168.70 ₪
על פי סדר
לכל עמוד

מדים לצבא

חיילים וחיילות רבים מרגישים צורך להשיג בעצמם ציוד, מעבר לזה שהם מקבלים בצה"ל. באופן טבעי, הם מעדיפים להשתמש בציוד חדש ואיכותי יותר, וזה נכון גם ואולי בעיקר עבור מדים. מדים, בעיקר מדי ב', הם פריטי הלבוש העיקריים של חיילות וחיילים במשך מספר שנים, ולכם חשוב מאוד שיהיו נוחים ומתאימים.

 

למה כדאי לרכוש מדי ב לצבא?

ראשית, אם אתם לא מרוצים מהמדים שקיבלתם, ורוצים ביגוד לחיילים ברמה יותר גבוהה, שיהיה יותר נוח וירגיש יותר נעים על הגוף. כמו כן, אם אתם מעדיפים ללבוש מדים שלא נלבשו לפניכם, מדים לצבא מספק חיצוני פותרים את הבעיה.

הצורך הזה עשוי להתעורר גם אם אתם משרתים רחוק מהבית, ומגיעים הביתה לעיתים רחוקות יחסית. במצב כזה, מכסים מדים בתדירות נמוכה, ולא תמיד צה"ל מצליח לספק ביגוד לחיילות וחיילים בכמות הנדרשת להם. בנוסף, יש מצבים בהם לא מצליחים להשיג מדי א' או מדי ב' במידה מתאימה, מה שעלול להיות מאוד לא נוח.

איפה אפשר לקנות מדי ב?

פה באתר הסיירת תוכלו למצוא מדים בכל המידות ובמחירים אטרקטיביים. המדים מיוצרים מישראל באיכות גבוהה, ללא פשרות.

 

מה ההבדל בין מדי א' לבין מדי ב'?

אתם ודאי יודעים שבצה"ל שני סוגים של מדים, אבל האם אתם יודעים מה ביניהם. ובכן, מדי א' הם מדים ייצוגיים, בעוד מדי ב' הם מדי עבודה. כלומר, את מדי א' לובשים בטקסים וכאשר יוצאים הביתה, לעומת מדי ב' אשר מיועדים לחיי היום יום בצבא. יש גם יוצאים מהכלל: חיילים וחיילות בתפקידים פקידותיים אשר לובשים מדי א' כל הזמן, טקסי כומתה בהם כן נלבשים מדי ב' (כי הם נערכים מיד בסיום מסעות כומתה).

הבדלים נוספים: את מדי א' מעטרים בסמלים הרשמיים - תגי יחידה, סיכות, שרוכים וכומתות, ואת מדי ב' לא. לעיתים כן שמים עליהם כומתה, אבל בדרך כלל מחליפים אותה בכובע. שני הסוגים גם לא מיוצרים מאותו בד - מדי א' נוקשים יותר ופחות נוחים. כמו כן, יש הבדל בצבעים - מדי ב' הם תמיד בצבע ירוק חאקי, אך מדי א' משתנים בין החילות. המדים של חיל האוויר וחיל הים בצבע בז', ואלה של חיל היבשה בצבע ירוק חאקי (בהיר יותר לעומת מדי ב').

 

מה עוד אפשר למצוא בחנות של הסיירת?

אצלנו תוכלו לבחור מבין אלפי מוצרים, ולמצוא את כל מה שאתם צריכים עבור השירות הצבאי שלכם. מעבר למדים רגילים, אנחנו מציעים גם ציוד חורף לחיילים ומדי חורף, ופריטי לבוש נוספים עבור חיילות וחיילים. בנוסף, באתר שלנו יש ציוד לנשק, שפצורים, גאדג'טים, לדרמנים וסכינים, מוצרי היגיינה וטואלטיקה, טיפים חשובים ורשימות ציוד למתגייסים.

אנחנו גאים להיות בסיס אונליין עבור חיילי צה"ל, ולעזור להם לשרת את המדינה בצורה הטובה, הנוחה והיעילה ביותר שיש.