נגד יתושים ועקיצות

על פי סדר
לכל עמוד
אוטן תרסיס דוחה יתושים וחרקים 100 מ”ל
‏34.00 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏23.80 ₪
כילה ליחיד GO NATURE
מחיר רגיל ‏139.00 ₪ מחיר מיוחד ‏79.00 ₪
כילה לזוג GO NATURE
מחיר רגיל ‏139.00 ₪ מחיר מיוחד ‏98.00 ₪
אוטן תרסיס יבש דוחה יתושים פעיל 8 שעות
‏34.00 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏23.80 ₪
 סנו די רול-און אלוורה
מחיר רגיל ‏28.00 ₪ מחיר מיוחד ‏19.70 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏13.79 ₪
סנו די רול-און
‏28.00 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏19.60 ₪
אוטן טרופי ספריי דוחה יתושים
מחיר רגיל ‏22.00 ₪ מחיר מיוחד ‏19.70 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏13.79 ₪
על פי סדר
לכל עמוד

ציוד נגד יתושים ועקיצות

כאשר אתם יוצאים לשטח, אחד הדברים שאתם צריכים במסגרת ציוד קמפינג וציוד מחנאות הוא ציוד שיעזור לכם להתגונן מפני יתושים. אין דרך בטוחה להימנע מהם לחלוטין בטבע, אבל בהחלט אפשר לדאוג שתפגשו אותם ותסבלו מהם כמה שפחות.

יתושים ועקיצות לא רק מאוד מעצבנים ומטרידים, אלא יכולים אפילו לשאת מחלות ולהיות מסוכנים. לכן, אתם צריכים להשיב מלחמה באמצעים שונים.

 

 

תרסיס דוחה יתושים ואפשרויות נוספות

הפריט הבסיסי שכדאי תמיד לארוז, הוא תרסיס דוחה יתושים שפועל ביעילות. המרכיב הפעיל הנפוץ ביותר בתרסיסים אלה נקרא DEET. למעשה, ככל שיש יותר DEET, כך הם יותר יעילים. לא כולם אוהבים תכשירים על בסיס חומר זה ממגוון סיבות, כמו הריח, פוטנציאל לגירוי בעור או בעיניים ועוד.

האלטרנטיבה היא דוחה יתושים די רול-און אלוורה שעושה גם הוא עבודה מצוינת.

לא משנה איזה חומר אתם מעדיפים, חשוב לוודא שהתרסיס שלכם עמיד במים. כמו כן, מומלץ לרסס אותו על הבגדים (לפני שמתלבשים), הכובעים, הנעליים והתיקים ולא רק על העור ישירות.

אם אתם מטיילים או ישנים בחוץ עם ילדים, כדאי להצטייד במוצרים שמתאימים להם ואינם מסכנים אותם. ההמלצה שלנו: מוסקיטו X מדבקות לילדים - מדבקות בד עם שמן ציטרונלה. אלה מדבקות נגד יתושים לילדים שמפיצות ניחוח לימוני אשר מרחיק יתושים ושלל מעופפים.

בנוסף לשימוש בדוחה יתושים, יש דברים נוספים שתוכלו לעשות כדי למנוע עקיצות יתושים. קודם כל, תשתמשו בכילה שתמנע מהם להגיע אליכם. כילת פרמידה זוגית יכולה להפוך שקי שינה לטיולים לאזורים מוגנים. באופן דומה, כדאי לשים כילה בכל מקום בו יתושים עשויים להציק לכם.

מעבר לזה, מומלץ ללבוש בגדים עם שרוולים ארוכים, ולנסות להימנע מלהיות בחוץ בשעות השיא של יתושים (בין ערביים עד עלות השחר).

 

 

הנה עוד כמה עצות:

 

שימרו על אתר הקמפינג שלכם נקי

כדי לצמצם את אוכלוסיית היתושים מסביב למחנה שלכם, אתם צריכים להקפיד להרחיק או לארוז היטב את שאריות המזון ושאר האשפה.

 

תרחקו ממים עומדים

יתושים מטילים את ביציהם במים עומדים. לכן, כדאי תמיד להתרחק ממקומות כאלה בעת הקמת המחנה, וגם להימנע מיצירת מים עומדים (בדליים, למשל).

 

שימו מלכודות יתושים

מלכודות יתושים נועדו למשוך יתושים אליהן, ואז לוכדים אותם כדי שלא יוכלו לעקוץ אתכם. מלכודות אלה משתמשות בדרך כלל ב-CO2, בחום או באור לפעולת המשיכה, ואז ברשת או במשטח דביק לשלב השני.

בעוד שמלכודות יתושים לא יחסלו לחלוטין את כל היתושים באזור, הן יכולות לעזור להפחית את מספר העקיצות מהן תסבלו. עם זאת, תזכרו כי המלכודות אינן יעילות באותה מידה כמו תרסיס או מדבקות.

 

 

נגד יתושים ועקיצות באתר הסיירת

מלבד כל המוצרים הכי יעילים נגד יתושים, תמצאו אצלנו מגוון רחב של ציוד לקמפינג במחירים מעולים. צריכים אוהל פתיחה מהירה לטיול הבא שלכם? המוצרים הכי איכותיים באתר הסיירת.