ביגוד טקטי

על פי סדר
לכל עמוד
סט טקטי מכנס וחולצה צבע ראנגר גרין KEELA מצדה ארמור
המחיר הנמוך ביותר ‏1,400.00 ₪
סט טקטי מכנס וחולצה צבע ירוק דגם G4
מחיר רגיל ‏400.00 ₪ המחיר הנמוך ביותר ‏280.00 ₪
מכנס טקטי ירוק דגם G4
מחיר רגיל ‏220.00 ₪ המחיר הנמוך ביותר ‏170.00 ₪
 חולצה טקטית ירוקה דגם G4
מחיר רגיל ‏180.00 ₪ המחיר הנמוך ביותר ‏130.00 ₪
פאצ דגל ישראל  ירוק שחור
‏14.30 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏10.01 ₪
פאץ' דגל ישראל כחול לבן
‏14.30 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏10.01 ₪
פאץ' דגל ישראל  גולגולת צבע שחור
‏14.30 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏10.01 ₪
פאץ' דגל ישראל שחור לבן
‏14.30 ₪
מחיר חיילים /מתגייסים בשימוש כוכבי הנחה(כספר)/נקודות קבע ‏10.01 ₪
מסיכת פנים נגד רוח WINDPROOF BALACLAVA GO NATURE
מחיר רגיל ‏99.00 ₪ המחיר הנמוך ביותר ‏69.00 ₪
כובע טקטי ירוק
מחיר רגיל ‏69.00 ₪ מחיר מיוחד ‏59.00 ₪
כובע טקטי שחור
מחיר רגיל ‏69.00 ₪ מחיר מיוחד ‏59.00 ₪
חגורה טקטית למכנס צבע ירוק מחסנית
מחיר רגיל ‏99.00 ₪ מחיר מיוחד ‏59.00 ₪
חגורה טקטית למכנס צבע שחור מחסנית
מחיר רגיל ‏99.00 ₪ מחיר מיוחד ‏59.00 ₪
פק"ל ירך לחום ירוק ריינגיר
‏259.00 ₪
משקפת KONUS ARMY 7X50 C.F
‏499.00 ₪
משקפת דגם צבאי KONUS 10X50  W.A
‏549.00 ₪
על פי סדר
לכל עמוד

ביגוד טקטי למכירה

אם אתם מחפשים ביגוד טקטי לצבא מכל סוג, אתם צריכים לדעת שאתם קונים את הציוד הטוב ביותר. בגדים טקטיים וגם דרגות טקטיות צריכים להיות בעלי תכונות מסוימות, כך שישמשו אתכם ואתכן גם במצבים הכי קיצונים.

 

ביגוד טקטי לצבא מחומרים איכותיים

מדים טקטיים מיוצרים מחומרים איכותיים מאוד, על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן, בתנאי שטח ובכל סיטואציה. כדי למנוע מהבגדים להיקרע, הבד שלהם מכיל גם סיבי ניילון שמוסיפים חוזק. בנוסף, מכנס טקטי צבאי מחוזק באזור הברכיים על ידי תפירה, שמונעת בלאי וקרעים.

ביגוד טקטי לצבא מתאים לכל מזג אוויר, לעבודה קשה וגם למנוחה, ומספק יכולת תנועה וניידות גבוהה. בין אם אתם מטפסים על הר או מבצעים משימה סמויה, בגדים טקטיים מאפשרים לכם לפעול ללא הפרעות.

 

בגדים טקטיים נוחים ושימושיים

בשביל שיעזרו לכם לבצע את המשימות שלכם היטב, מדים טקטיים צריכים להיות כמה שיותר נוחים. אלה כמה מאפיינים חשובים במיוחד:

איזון טמפרטורהש

חולצה טקטית צבאית שומרת על חום הגוף שלכם באמצעות אוורור, על ידי חורים בבית בשחי. כאשר אתם בפעילות, הטמפרטורה שלכם עולה, וזה מסוכן בעיקר בימי הקיץ הלוהטים. אוורור הוא תכונה חשובה מאוד, בדיוק כמו נידוף זיעה, שמתאפשר בזכות בדים נושמים.

מנגד, כפפות טקטיות מתוכננות כך שמצד אחד יגן עליכם מפני הקור, ומצד שני יאפשר לכם להמשיך להשתמש באמצעות ובכף היד שלכם בצורה אופטימלית.

התאמה

בסופו של דבר, כל מה שאמרנו עד כה לא משנה, אם אתם בוחרים בגדים טקטיים שלא מתאימים למידות שלכם. קסדה טקטית לצבא שלא מתאימה לראש שלכם, יכולה לא רק להיות לא נוחה, אלא ממש לסכן אתכם.

קחו בחשבון, כי ביגוד טקטי כמו מכנסיים וחולצות לא צריך להיות צמוד אליכם לגוף, אלא מעט רפוי. אתם צריכים מספיק מרווח תנועה, ומצד שני גם לא יותר מדי, כי זה עלול להפריע ברגעים מסוימים ופשוט להיות לא נוח.

כמה ביגוד טקטי לצבא מתוכנן כדי להיות שימושי? חולצות ומכנסיים מכילים כיסים רבים, שממוקמים בצורה חכמה וממש מאפשרים לכם לבצע עבודה טובה, ולא משנה מה התפקיד שלכם בצבא.

צבע והסוואה

צבעי הסוואה לפנים לא מספיקים לבדם. מדים טקטיים נלבשים בהתאם לתנאי השטח, ולצבעים השולטים במרחב. בתור חיילים וחיילות, יש הרבה מצבים בהם אסור לכם לבלוט, אז אתם צריכים בגדים טקטיים שיאפשרו לכם להישאר בצללים.

 

 מדים טקטיים - כך תשמרו עלהים

·         תשרפו חוטים רופפים - אם אתם רואים חוט שיוצא מהבגד, אל תקרעו או תגזרו אותו. במקום זה, תשתמשו במצית או בגפרור ותשרפו את הקצה. בצורה כזו התפר יהיה הדוק, והרבה פחות חשוף לתקלות.

·         תתפרו את החורים - חשיפה לחלקיקי חול ואבק, מלח (שנמצא בזיעה), חפצים חדים או חרקים, עלולה ליצור קרעים קטנים בבד. תקפידו לתפור אותם לפני שהם נקרעים יותר.

·         תבדקו כפתורים ורוכסנים - תבדקו באופן קבוע אם יש כפתורים רופפים, ותוודאו שהרוכסנים שלכם פועלים בצורה חלקה מבלי להיתקע.

·         תהפכו לפני כביסה וייבוש - אתם יכולים לעזור במניעת דהיית צבע, על ידי הפיכת הבגדים שלכם מבפנים החוצה לפני הכביסה.

 

ביגוד טקטי באתר הסיירת

תחשבו על זה ככה: ביגוד טקטי צבאי מיועד לעזור לכם להיות במיטבכם. הוא נועד להגן על החיילים והחיילות ששומרים על כולנו ועל המדינה, בכל רגע נתון במהלך השירות ובעיקר במצבי חירום הדורשים דחיפות.

באתר הסיירת תמצאו לא רק מדים טקטיים באיכות הגבוהה ביותר, ובמחירים נהדרים, אלא גם דרגות טקטיות של חילות שונים בצה"ל, כובע טקטי לצבא וכל מה שאתם צריכים.