ברכיות רובוקופ

מחפשים בירכיות ירי מושלמות? בירכיות איכותיות שלא רואים בכל מקום ושיהפכו אתכם ללוחמים הכי משופצרים בגדוד? באתר סיירת אנו מציעים לכם לרכוש במהירות וללא עיכובים מיותרים בירכיות ירי מצוינות. בירכיות ירי מומלצות המתאימות לשימוש בשטח, לירי בכריעה במטווחים ועוד. מוצר קלאסי ללוחמים במחיר קלאסי עוד יותר.
על פי סדר
לכל עמוד
ברכיות רובוקופ - חגור
מחיר רגיל ‏219.00 ₪ מחיר מיוחד ‏99.00 ₪
על פי סדר
לכל עמוד

ברכיות רובוקופ

ברכיות צבאיות הן ציוד צבאי חובה ללוחמים, ואין סיבה חהתפשר על פחות מהטוב ביותר. כשאתם מתאמנים ומבצעים משימות תובעניות ופיזיות, עליכם לוודא שהגוף שלכם מצליח לעמוד בכל הלחץ שאתם מפעילים על עצמך, ובכך עוזרות מאוד ברכיות לצבא.

חשוב שתמיד תנקטו באמצעים הנכונים, כדי למנוע מעצמכם להיפגע, וגם בשביל שתוכלו לבצע את העבודה שלכם בצורה הטובה ביותר.

 

המאפיינים של ברכיות צהל

בירכיות רובוקופ הן הברכיות הרשמיות של צה"ל, והן מספקות הגנה מירבית. החלק הקשיח שלהן עשוי פוליפרופילן עמיד וחזק, והן מגיעות עם ספוג EVA בולם זעזועים, רצועה עליונה אלסטית. אבזמים שמאפשרים הסרה מהירה ומאפיינים נוספים, שהופכים את הברכיות הללו לנוחות במיוחד.

באתר הסיירת תמצאו מלבד רובוקופ ברכיות נוספות - ברכיות אמריקאיות מסוג ירי ג'ל, ירוקות או שחורות. הן מגיעות עם בולם זעזועים וג'ל סיליקון עם כיפת פלסטיק קשיחה. הברכיות נוחות מאוד נסגרות בקלות, באמצעות אבזם קליפס עם רצועות גומי.

 

היתרונות של ברכיות טקטיות

גם אם עוד לא התגייסתם, וטרם צברתם ניסיון באימונים ובלחימה, אתם בוודאי מבינים את החשיבות של הגנה על הגוף שלכם בתרחישים אלו.

ברכיות טקטיות מעניקות את ההגנה והבטיחות שהפרקים שלך צריכים, כאשר אתם נמצאים תחת כמות גבוהה של לחץ, ומקלות על הכאבים שמגיעים עם הצורך לכרוע כל הזמן או לזחול ולגרור את עצמכם על הקרקע.

 

ברכיות צבאיות מגנות מפני פציעה

הליכה וריצה הן שתי יכולות שכל לוחם ולוחמת צריכים להסתמך עליהן, שכן המשמעות יכולה להיות חיים או מוות. לכן, ברכיות צהל מתוכננות בצורה מדויקת, ומהוות  אמצעי אבטחה מוביל, במטרה למנוע מכם לסבול מפציעות ארוכות טווח ולפגוע ביכולת שלכם ללכת או לרוץ.

 

ברכיות לצבא נוחות וגמישות נוחות וגמישות

כמו כל ביגוד טקטי אחר, ברכיות צבאיות חייבות קודם כל להיות נוחות. לשם כך, הן מיוצרות ומתוכננות להעניק גמישות מרבית, כך שתוכלו תמיד להיות בתנועה מהירה וחסרת הפרעות.

הברכיות שלכם אמורות להיות נוחות באותה מידה על כל סוגי המשטחים - חול, אבנים, אספלט וכו', וזה לא יקרה אם לא תתאימו אותן בצורה נכונה ולרגל, ותצמידו אותן באמצעות הרצועות (אבל לא יותר מדי).

 

ברכיות רובוקופ באתר הסיירת

ברכיות צבאיות עוברות תהליך עיצוב מאוד קפדני, תוך השקעת המון מחשבה על הפרטים הקטנים ביותר, על מנת לספק נוחות וביטחון לכל חייל או חיילת בשטח. שימוש בברכיות יעזור לכם להרגיש מוגנים, אפילו במצבים קשים ומאתגרים בהם אתם עלולים להיתקל.

באתר הסיירת - הבית של החיים - תמצאו ברכיות איכותיות ועמידות, לצד שלל שיפצורים ואביזרים לנשק ולמעשה כל מה שחיילים צריכים ורוצים. אנחנו מציעים מחירים אטרקטיביים, שירות יוצא מהכלל, קנייה מאובטחת ומשלוח בחינם.

כל המוצרים באתר מקוריים, ועשויים לשדרג את השירות הצבאי שלכם, הן מבחינה מבצעית והן בכל הקשור לפנאי ומנוחה.